![Picture](/uploads/2/5/7/6/2576079/published/dsc-0278-683x1024.jpg?1630931152)
Η αρχή, όπως ήταν φυσικό, έγινε από την Προεδρική Φρουρά, που πάντα μας "καλοδέχεται" και προσφέρθηκαν οι πρώτες κούπες !
![]() Με την ευκαιρία της αποστολής από την Προεδρική Φρουρά, της Στολής του Βρακοφόρου του Αιγαίου στην 85η Διεθνή Έκθεση Θεσσαλονίκης, η Πολιτιστική Ομάδα "Αρχιπέλαγος" "εκτύπωσε" ένα πολύ μικρό αριθμό από συλλεκτικές κούπες, που θα προσφερθούν σε Αξιωματικούς της Προεδρικής Φρουράς και του Γ.Ε.Ν και σε κάποιους συνεργάτες μας. Η αρχή, όπως ήταν φυσικό, έγινε από την Προεδρική Φρουρά, που πάντα μας "καλοδέχεται" και προσφέρθηκαν οι πρώτες κούπες !
0 Comments
|
Archives
June 2024
Categories |