![Picture](/uploads/2/5/7/6/2576079/published/img-20230605-091651-1024x768.jpg?1688535418)
Η περσινή χρονιά, μας βρήκε εκτός από την Αττική, στην Ρόδο,την Σύμη και την Κρήτη. Οι προσκλήσεις για διαλέξεις και επιμορφωτικές παρουσιάσεις συνεχείς!
Η χρονιά που πέρασε "γέμισε" ακόμα περισσότερο την προθήκη με τις τιμητικές και αναμνηστικές πλακέτες, αλλά είχε και κάποιες ιδιαίτερες βραβεύσεις, με μεγάλη συναισθηματική αξία !
Σας ευχαριστούμε για την ΑΓΑΠΗ σας και την ΕΚΤΙΜΗΣΗ και ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ που δείχνετε στο έργο μας !
Χρόνια πολλά Πολιτιστική Ομάδα "Αρχιπέλαγος", χρόνια πολλά "Αρχιπελαγίτες" και "Αρχιπελαγίτισσες" !